Laserové gravírování

Pošlete nám poptávku.

Na poptávku budeme reagovat co nejdříve to bude možné.

KontaktPotřebujete poradit?
Zavolejte nám 602 263 323
nebo napište info@kavalir.cz

Pouze jeden soubor.
Limit 256 MB.
Povolené typy: gif, jpg, png, bmp, eps, tif, pict, psd, txt, rtf, html, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, xml, avi, mov, mp3, ogg, wav, bz2, dmg, gz, jar, rar, sit, svg, tar, zip.

Technologie laseru spočívá v odstranění svrchní vrstvy jakéhokoliv materiálu (kov, plast, dřevo, sklo, kůže, potraviny a další) do hloubky v řádu mikrometrů, a to přesně podle zadání. Dokážeme rychle a přesně gravírovat text, logo, obrázek nebo jiný designový prvek. Velkou výhodou je skutečnost, že laser pracuje bezkontaktně, a při gravírování tak nehrozí znehodnocení nebo poškození upravovaného předmětu. Zajímá vás technologie laserového gravírování?

Pokud se budete chtít dočíst více informací o gravírování, můžete navštívit náš blog.

Naše reference

Všichni zákazníci se u nás mohou spolehnout na osobní přístup a profesionální práci, ať už jde o jednotlivce, kteří chtějí udělat radost osobitým dárkem nebo potřebují novou jmenovku na dveře, nebo významné hráče poptávající tisíce kusů reklamních předmětů nebo velké série výrobních štítků.

abb
muzeum
csob
staropramen
praha 10
škoda

 

 • 15 LET V OBORU
  Jsme rodinná firma s osobním přístupem.
 • PARKOVIŠTĚ ZDARMA
  Jednoduché parkování ZDARMA přímo v areálu.
 • JSME VÝROBCI
  Máme k dispozici více technologií.
 • ZASÍLÁME PO CELÉ ČR
  Výrobky zasíláme po celé ČR a SR i na dobírku.


   

Laserová gravírování je moderní technologie pro gravírování, která poskytuje dokonalé výsledky v oblasti estetiky a technologie. Gravírování se provádí pomocí laserového paprsku, který odpařuje materiál do hloubky v řádu mikrometrů. Tímto způsobem je možné vytvořit plastický ornament, nápis, logo nebo jinou grafiku na povrch materiálu. Hloubka gravírování může být v řádech milimetrů.

Gravírování laserovým paprskem má několik předností, jako jsou neodstranitelnost, trvalost, přesnost, detailní zpracování, odolnost a bezkontaktnost. Naše firma se zabývá gravírováním pomocí laseru CO2, který umí gravírovat různé materiály jako dřevo, plast, kov, sklo a kůži.

Při laserovém gravírování se odstraňuje materiál laserovým paprskem, čímž vzniká prohlubeň, tzv. laserová gravura. Gravírováním se vytváří různé struktury povrchu, například drsné černé struktury nebo hladké bílé struktury. Tuto technologii často používají například automobilový průmysl nebo elektromechanika.

Výrobní proces laserového gravírování spočívá v kombinaci ubírání materiálu tavením a odpařováním. Laserový paprsek vysoké hustoty roztaví a částečně odpaří materiál, tím vzniká prohlubeň. Roztavený materiál se při ochlazení ztuhne a vytvoří tvar U. Hloubka gravury se pohybuje v rozmezí 10 až 50 μm a je užší, čím hlouběji se laser zarývá do materiálu. Teplo se přivádí lokálně a časově velmi krátce, což umožňuje přesné a kontrolované gravírování.